 | KUPS |
 | CZŁONKOWIE |
 | GRUPY ROBOCZE |
 | LEGISLACJA |
 | INFORMACJE DLA KONSUMENTA |
 | INFORMACJE DLA BRANŻY |
 | INFORMACJE DLA PRASY |
 | KAMPANIE PROMOCYJNE |


 | KONTAKT |
 | GŁÓWNY PARTNER PRASOWY |

 | PARTNERZY MEDIALNI |


 | Archiwum |
 | Nowe zdjęcia |


 | Strona Główna |
|
INFORMACJE DLA BRANŻY > KONFERENCJE, SEMINARIA, SZKOLENIAKonferencja Surowcowa pt. „Współpraca szansą na nadchodzące zagrożenia” organizowana przez KUPS, 06.04.2009 r.W dniu 6 kwietnia 2009 r. o godz. 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia KUPS ul. Rakowiecka 36 w Sali A w Warszawie odbędzie się Konferencja Surowcowa pt. „Współpraca szansą na nadchodzące zagrożenia” organizowana przez KUPS.
Głównym celem Konferencji będzie wypracowanie kierunku działań branży w celu podjęcia próby ustabilizowanie rynku oraz nawiązania ściślejszej współpracy pomiędzy producentami i przetwórcami owoców i warzyw.
Wśród zaproszonych gości są: Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, eksperci z instytutów naukowych, przedstawiciele grup producenckich, związki i organizacje branżowe, producenci i przetwórcy owoców i warzyw, przedstawiciele mediów.
Szczegółowych informacji udzielają Organizatorzy.
Więcej informacji w zaproszeniu:
|
 | ZALOGUJ SIĘ |
 | Dzisiaj |
10 lutego 2012r.
Imieniny: Jacka i Scholastyki
 | AKTUALNOŚCI |
 | SZUKAJ NA STRONIE: |
 | Nowe zdjęcia |


|