Bieżące wyzwania branży sokowniczej

19 - 21 maja 2021
Hotel Mercure
Gdańsk Stare Miasto

Strona główna


Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości oraz trudny do przewidzenia rozwój sytuacji związanej z szerzeniem się zachorowań związanych z koronawirusem, jak również informacje Premiera Rządu RP o odwołaniu imprez masowych w celach prewencyjnych oraz ogłoszeniem pandemii przez WHO, w imieniu Zarządu Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) uprzejmie informujemy, że odwołujemy XXIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS pt. „Bieżące wyzwania branży sokowniczej” w terminie 13-15 maja 2020 roku i przekładamy je na rok 2021.

Jednocześnie pragniemy poinformować i serdecznie już dzisiaj Państwa zaprosić na XXIII Międzynarodowe Sympozjum KUPS pt. „Bieżące wyzwania branży sokowniczej” w nowym terminie tj. 19-21 maja 2021 roku w Hotelu Mercure Stare Miasto w Gdańsku.


 

W imieniu Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS), mamy przyjemność zaprosić Państwa na XXIII Międzynarodowe Sympozjum „Bieżące wyzwania branży sokowniczej”, które odbędzie się w dniach 19-21 maja 2021 roku w Gdańsku, Polska.

HotelGłównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami. W 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla. Prelegenci i paneliści będą mogli dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego.
Międzynarodowe Sympozjum KUPS zapisało się na stałe w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży sokowniczej.

Hotel

Sympozjum KUPS jest czymś więcej niż tylko okazją do dzielenia się spostrzeżeniami i wiedzą. Zapewniamy Państwu także idealną platformę do spotkania się z branżowymi znajomymi i spotkań biznesowych. W tym roku organizujemy Sympozjum w centrum gdańska. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa dwa atrakcyjne programy wieczorne oraz wycieczkę – zwiedzanie Gdańska Trasą Solidarności. Mamy nadzieję, że uatrakcyjni to Państwa uczestnictwo w Sympozjum.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w dniach 19-21 maja 2021 r., w Gdańsku!

Główny sponsor

Partnerzy branżowi

Patroni medialni