Branża sokownicza dziś i jutro

22 - 24 maja 2019
Hotel Gołębiewski
Karpacz

Strona główna

W imieniu Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS), mamy przyjemność zaprosić Państwa na XXII Międzynarodowe Sympozjum „Branża sokownicza dziś i jutro”, które odbędzie się w dniach 22-24 maja 2019 roku w Karpaczu, Polska.

HotelGłównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami. W 2018 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla. Prelegenci i paneliści będą mogli dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego.
Międzynarodowe Sympozjum KUPS zapisało się na stałe w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży sokowniczej.

Hotel

Sympozjum KUPS jest czymś więcej niż tylko okazją do dzielenia się spostrzeżeniami i wiedzą. Zapewniamy Państwu także idealną platformę do spotkania się z branżowymi znajomymi i spotkań biznesowych. W tym roku organizujemy Sympozjum w niezwykle urokliwym Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa dwa atrakcyjne programy wieczorne. Mamy nadzieję, że uatrakcyjni to Państwa uczestnictwo w Sympozjum.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w dniach 22-24 maja 2019 r., w Karpaczu!

Główny sponsor

Partnerzy branżowi

Patroni medialni