Strategia branży sokowniczej
w zmieniających się warunkach rynkowych

23 - 25 maja 2018
Hotel DoubleTree by Hilton
Łódź

Strona główna

W imieniu Stowarzyszenia Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS), mamy przyjemność zaprosić Państwa na XXI Międzynarodowe Sympozjum „Strategia branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych”, które odbędzie się w dniach 23-25 maja 2018 roku w Łodzi, Polska.

HotelGłównym celem Sympozjum jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją na rynku krajowym oraz światowym, poddanie analizie stanu obecnego potencjału rynkowego, a także prognozowanie zjawisk mogących mieć wpływ na rozwój branży soków oraz stworzenie okazji do poszerzenia kontaktów branżowych. Sympozjum stanowi swoistą platformę do wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów wśród członków branży, jest również okazją do zacieśniania współpracy.

Międzynarodowe Sympozjum KUPS stało się miejscem spotkań nie tylko dla polskiej branży sokowniczej, ale także dla zagranicznych firm, które są zainteresowane współpracą z lokalnymi podmiotami. W 2017 roku mieliśmy przyjemność gościć ponad 200 uczestników, głównie menagerów wyższego szczebla. Prelegenci i paneliści będą mogli dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i wizją przyszłości przemysłu sokowniczego.
Międzynarodowe Sympozjum KUPS zapisało się na stałe w kalendarzu najważniejszych wydarzeń branży sokowniczej dlatego miło nam poinformować, że XXI Sympozjum KUPS Patronatem Honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW).

Hotel

Sympozjum KUPS jest czymś więcej niż tylko okazją do dzielenia się spostrzeżeniami i wiedzą. Zapewniamy Państwu także idealną platformę do spotkania się z branżowymi znajomymi i spotkań biznesowych. W tym roku organizujemy Sympozjum w niezwykle urokliwym hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa dwa atrakcyjne programy wieczorne, a także wycieczkę dla chętnych. Mamy nadzieję, że uatrakcyjni to Państwa uczestnictwo w Sympozjum.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa w dniach 23-25 maja 2018 r., w Łodzi!

Partner honorowy

Patronatem honorowym objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Główny sponsor

Sponsor

Partnerzy branżowi

Patroni medialni