Branża sokownicza dziś i jutro

22 - 24 maja 2019
Hotel Gołębiewski
Karpacz

Hotel

Hotel Gołębiewski w Karpaczu to czterogwiazdkowy hotel. Położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Karpacz to jedna z najpiękniejszych miejscowości turystyczno-wypoczynkowych w górach Karkonoszach w Sudetach Zachodnich, w województwie dolnośląskim.  Odwiedzane jest przede wszystkim ze względu na malownicze położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu – Śnieżki.

Dzisiejszy Karpacz, który prawami miejskimi cieszy się od roku 1960, powstał z czterech miejscowości tworzonych w ciągu wieków przez karkonoskich pasterzy i zielarzy, walońskich górników i protestanckich egzulantów. Centrum miasta stanowi dziś oś ulicy Konstytucji 3 Maja, która, po zakończeniu budowy małej obwodnicy pod stokiem Kolorowa, stała się kilometrowej długości deptakiem.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu dysponuje 880 pokojami – część z nich to apartamenty i pokoje typu studio. Bogata oferta atrakcji hotelowych to Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), Kręgielnia, Salon Gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci czy Scena Teatralna.

Kontakt do Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski ****
ul. Karkonoska 14, 58-540 Karpacz

 karpacz@golebiewski.pl

https://www.golebiewski.pl/karpacz

Główny sponsor

Partnerzy branżowi

Patroni medialni