Hotel i dojazd


Nowoczesny hotel w sercu Warszawy

Hotel InterContinental jest położony w samym centrum Warszawy.

Jest to jeden z najwyższych budynków w mieście o unikalnej i nowoczesnej architekturze, będący jednym z najważniejszych punktów stolicy.

Idealna lokalizacja hotelu umożliwia szybki dostęp do atrakcji turystycznych, które warto odwiedzić podczas pobytu w stolicy, takich jak Warszawska Starówka, Muzeum Narodowe, Muzeum Powstania Warszawskiego i wiele innych.

Hotel znajduje się również w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Dworca Kolejowego, Pałacu Kultury i Nauki oraz Centrum Handlowego Złote Tarasy. Dogodny dojazd z międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina (8 kilometrów)

Nasi goście mogą podziwiać panoramę Warszawy w jednym z 414 elegancko wyposażonych pokoi, w tym z 76 apartamentów długopobytowych.

Kilkakrotnie wyróżniona przez przewodnik Michelin oraz wielokrotnie nagradzana restauracja Platter by Karol Okrasa, spełnia oczekiwania nawet najwytrawniejszych smakoszy. Szeroki wybór win specjalnie wyselekcjonowanych przez sommeliera, zadowoli najbardziej wymagających wielbicieli tego trunku.

Śniadanie w Restauracji Downtown z widokiem na Pałac Kultury i Nauki czy też filiżanka gorącej czekolady w Wedel Cafe dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

InterContinental Warszawa

Emilii Plater 49 street
Warsaw, 00-125
Poland

Telephone: +48 22 328 88 88
Email: warsaw@ihg.com
 

Możliwość rezerwacji pobytu podczas Kongresu poprzez link: REZERWACJA HOTELU