Kodeks praktyki
Logowanie
login
hasło
Newsy prasowe
Rośnie eksport zagęszczonego soku jabłkowego z PolskiPolska jest największym producentem jabłek w Unii Europejskiej. Blisko połowa zebranych w naszym kraju owoców przeznaczana jest do produkcji zagęszczonego soku jabłkowego (ZSJ). Jesteśmy jego drugim, po Chinach, największym eksporterem na świecie.

więcej>>

Nowe przepisy fitosanitarne Rosji i EAUG od 1 lipcaWprowadzane od 1 lipca przez państwa zrzeszone w Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej (EAUG) - Federację Rosyjską, Białoruś, Kazachstan, Armenię i Kirgistan, nowe wymagania fitosanitarne w przypadku niektórych roślin odnoszą się do miejsca lub pola ich uprawy.

więcej>>

Organizacje producentów mają do wycofania 7720 ton jabłekJak informuje ARR, organizacje producentów owoców zainteresowane wycofaniem jabłek z rynku mogą składać powiadomienia od dzisiaj, tj. 22 czerwca. Łączna ilość owoców do wycofania wynosi 7720 ton.

więcej>>

Rynek owoców jagodowych. Polska na tle innychŚwiatowa produkcja malin wynosi 420-440 tys. ton (dane z 2014-2016 r) z czego największy udział ma tutaj Europa (57 proc.), a następnie Ameryka Północna (27 proc.) i Ameryka Południowa (7 proc.)

więcej>>

Więcej newsów prasowych

Aktualności
Kolejny Sukces XX Międzynarodowego Sympozjum KUPSW dniach 17-19 maja 2017 roku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle, odbyło się już po raz dwudzieste Międzynarodowe Sympozjum Krajowej Unii Producentów Soków (KUPS). Tym razem tematem przewodnim było „Branża sokownicza w obliczu wyzwań rynku światowego i krajowego”. Sympozjum objął honorowym patronatem Krzysztof Jurgiel, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW).

więcej>>

Konferencja naukowo-szkoleniowa "Diety roślinne i ich oblicza", 24.06.2017 KrakówStowarzyszenie KUPS objęło  patronatem konferencję naukowo-szkoleniową "Diety roślinne i ich oblicza",  która odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017 roku w Krakowie.

więcej>>

DZISIAJ ŚWIĘTUJEMY ŚWIATOWY DZIEŃ SOKU !!!WSZYSTKIE SOKI OWOCOWE I WARZYWNE TO BOGACTWO WITAMIN I SKŁADNIKÓW MINERALNYCH – NASZYCH SPRZYMIERZEŃCÓW W DBANIU O ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE.

więcej>>

Więcej aktualności

Członkowie KUPS
Partnerzy branżowi
Partnerzy medialni
Informacje dla branży Członkowie Legislacja Grupy robocze Archiwum

Interpretacje Ministerstwa RolnictwaPublikacjeNewsy prasoweKonferencje, seminaria, szkoleniaStanowiskaLista członkówNasi członkowieKodeks Praktyki AIJNPrzewodniki i zalecenia AIJNPrzewodnik dobrej praktyki Przewodnik QUALI JUICEKrajowe akty prawneUnijne akty prawneKonsultacje społeczneGrupy roboczePrognozowanie zbiorówDane z Global Trade Information Services, Inc201120102009200820072006
Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatność i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij