Kodeks praktyki
Logowanie
login
hasło
Newsy prasowe
PROGNOSFRUIT w tym roku w Polsce!Konferencja PROGNOSFRUIT to główne wydarzenie dla branży owocowej całego świata. Skupia producentów, przetwórców i handlowców z różnych krajów europejskich i pozaeuropejskich. Podczas konferencji omawiane są trendy na europejskim i światowym rynku owoców, a  WAPA (World Apple and Pear Association) ogłasza prognozę produkcji jabłek i gruszek na następny sezon.

więcej>>

Proeksportowe zmiany w ustawie o ochronie roślinRząd przyjął w dniu 8 maja 2018 roku projekt ustawy o zmianie ustawy o ochronie roślin oraz niektórych innych ustaw, przedłożony przez ministra rolnictwa.

więcej>>

Sytuacja finansowa przedsiębiorstw w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego w 2017 r.- koszty rosły szybciej niż przychodyMimo mniejszej ilości przerobionych owoców i warzyw ze zbiorów 2017 r., wzrosły przychody firm zajmujących się przetwórstwem owocowo - warzywnym.

więcej>>

W USA zapasy jabłek o 20 proc. wyższeStowarzyszenie US Apple Association opublikowało dane na temat zapasów jabłek w Stanach Zjednoczonych na dzień 1 maja 2018 r.  W komorach przechowalniczych było 46,6 mln buszli jabłek deserowych, czyli o 20 proc. więcej niż rok wcześniej.

więcej>>

Więcej newsów prasowych

Aktualności
XXI Miedzynarodowe Sympozjum KUPS, 23-25 maja 2018, ŁódźStowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) organizuje XXI Międzynarodowe Sympozjum  pt. „Strategia branży sokowniczej w zmieniających się warunkach rynkowych” w dniach  23-25 maja 2018 roku w Hotelu DoubleTree by Hilton, Łódź.

więcej>>

VII Akademia Foodlex – jakość i bezpieczeństwo żywności, 23-24.05.2018, Radziejowice k/WarszawyStowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęło patronatem konferencję z cyklu „VII Akademia Foodlex – jakość i bezpieczeństwo żywności", która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2018 r. w Radziejowicach k/Warszawy.

więcej>>

Portal kolacjafirmowa.pl Stowarzyszenie Krajowa Unia Producentów Soków objęła patronatem portal kolacjafirmowa.pl.więcej>>

Więcej aktualności

Członkowie KUPS
Partnerzy branżowi
Partnerzy medialni
Informacje dla branży Członkowie Legislacja Grupy robocze Archiwum

Interpretacje Ministerstwa RolnictwaPublikacjeNewsy prasoweKonferencje, seminaria, szkoleniaStanowiskaLista członkówNasi członkowieKodeks Praktyki AIJNPrzewodniki i zalecenia AIJNPrzewodnik dobrej praktyki Przewodnik QUALI JUICEKrajowe akty prawneUnijne akty prawneKonsultacje społeczneGrupy roboczePrognozowanie zbiorówDane z Global Trade Information Services, Inc201120102009200820072006
Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatność i wykorzystywania plików cookies w serwisie
zamknij